Kokybės krepšelis

Jovarų pagrindinė mokykla pradeda įgyvendinti projektą „Kokybės krepšelis“

Jovarų pagrindinė mokykla – nedidelė miesto pakraščio mokykla su šešiais kaimiškaisiais skyriais. Esame bendruomenės ir asmens ugdymo(si) sėkmės siekianti mokykla bei dalyvaujame projekte „Kokybės krepšelis“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001 finansuojamame  Europos socialinio fondo lėšomis.( https://duomenys.ugdome.lt/?/tinklai/krepselis/med=164 )

Įgyvendindama projekto „Kokybės krepšelis“ veiklas, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla siekia asmenybių auginimo ugdymo procesą organizuojant pagal mokinių poreikius. Projekto ir Tauragės rajono savivaldybės lėšomis numatyta mokykloje įkurti ir įveiklinti  „Mokymosi Hub‘us“, kuriuos pritaikysime tiek formaliajame, tiek neformaliajame ugdyme, pagrįstame  integruoto ir  patyriminio mokymosi principais.

KK1

Kūrybinės dirbtuvės

Įgyvendindami suplanuotas veiklas lapkričio 11 dieną mokytojai rinkosi į tris skirtingas „Kūrybines dirbtuves“, kuriose išklausė dizainerės Jurgitos Grigalauskienės idėjų apie tris mokymosi Hub'us. Vėliau mokytojai išsakė savo mintis, pasiūlymus, kartu ieškojo sprendimų ko labiausiai reikėtų, kaip galėtų atrodyti aplinka, koks turėtų būti pavadinimas ir aptarė daugybę kitų dalykų.

Tikimės, kad išsakytos idėjos taps tikrove ir pagerins ne tik mokinių mokymosi moktyvaciją, bet ir taps mokytojų įkvėpimo šaltiniu.

Mokytoja Loreta Orlingienė

KK3

KK4

Kvalifikacijos tobulinimo mokymai „Google for Education įrankiai“

Vykdydami projekto veiklas nuo spalio mėnesio visi mokyklos mokytojai dalyvauja kvalifikacijos tobulinimo mokymuose apie platformos „Google For Education“ įrankių naudojimą, valdymą, medžiagos kūrimą, įkėlimą ir daugelį kitų dalykų, susijusių su IT naudojimu tiesioginėse, nuotolinėse bei integruotose pamokose. Mokymus veda mokytoja Loreta Austrevičienė.

Mokytojų mokymai su A. Račkovskiu

2021-2021 mokslo metais Jovarų pagrindinės mokyklos mokytojai dalyvauja A. Račkovskio vedamuose mokymuose bei praktinėse veiklose apie dalykų integraciją, bendrųjų programų atnaujinimus, nagrinėja planuojamus pokyčius kompetencijų ugdyme. Mokytojai intensyviai dirba įvairiose grupėse, bendradarbiauja kurdami tarpdalykinio (integruoto) ugdymo modulius, integruotų dienų planus, tiriamąsias veiklas,  analizuodami naujas bendrąsias programas. Vyksta nuolatinės konsultacijos, atliktų namų darbų analizė bei aptarimas.

Račkovskis

Tel. 116 111

PEPIS

Vyturys