Tauragės Jovarų pagrindinės mokyklos mokytojai, pedagoginiai darbuotojai

2022-2023 m.m.

        1.         

Adomavičienė

Bronislava

lietuvių k. ir literatūra

vyr. mokytoja

        2.         

Antanavičienė Vida

anglų kalba

metodininkė

        3.         

Archarova Aleksandra

vokiečių kalba

vyr. mokytojas

        4.         

Artimavičienė Regina

kūno kultūra

vyr. mokytojas

        5.         

Augaitienė Gražina

geografija

vyr. mokytoja

        6.         

Austrevičienė Loreta

informacinės technologijos

metodininkė

        7.         

Bagdonienė Laima

PUG mokytoja

metodininkė

        8.         

Baliutavičienė Lijana

chemija

metodininkė

        9.         

Bandzinienė Rimutė

karjeros planavimas

mokytoja

      10.       

Beitnerienė Lina

pradinių klasių mokytoja

mokytoja

      11.       

Beitnerytė Aistė

dailės mokytoja (Gaurė)

mokytoja

      12.       

Bendikienė Gintautė

spec. pedagogė -logopedė

 

      13.       

Budginienė Gitana

dailė

metodininkė

      14.       

Butkienė Jolanta

lietuvių kalba

metodininkė

      15.       

Butvydienė Lina

pradinis ugdymas

metodininkė

      16.       

Candarienė Vida

istorijos, pilietiškumo pagrindų, ekonomikos etikos, žmogaus saugos mokytoja

istorijos(pilietiškumo, ekonomikos, saugos) metodininkas

      17.       

Čereškevičienė Rima

pailgintos dienos grupės mokytoja,

būrelio vadovė

 

      18.       

Černauskienė  Regina

IPUG mokytoja

 metodininkė

      19.       

Danusienė Vilija

matematika

metodininkė

      20.       

Eičienė  Inga 

IUG mokytoja

mokytoja

      21.       

Eičienė Daiva

IPUG mokytoja

vyr. mokytoja

      22.       

Galbogis Vidas

technologijos

metodininkas

      23.       

Galinaitis Aurimas

fizinis ugdymas

mokytojas

      24.       

Galkauskienė Ritonija

lietuvių kalba

metodininkė

      25.       

Gaurylienė Ona

biologija

metodininkė

      26.       

Gedminienė Indrė

choreografija

mokytoja

      27.       

Gestautienė Sonata

IPUG mokytoja

vyr. mokytoja

      28.       

Girdžiuvienė Violeta

muzika

vyr. mokytoja

      29.       

Jakštienė Skirmutė

dorinis ugdymas

vyr. mokytoja

      30.       

Jasevičienė Ona

anglų kalba

pradinių klasių anglų kalbos mokytoja metodininkė, 5-10 kl. anglų k. vyr. mokytoja

      31.       

Juozaitienė Danguolė

technologijos

metodininkė

      32.       

Juščiuvienė Neringa

sec. pedagogė

metodininkė

      33.       

Kalkovienė Irena

užsienio kalba (anglų)

vyr. mokytoja

      34.       

Kaminskienė Rūta

logopedė spec pedagogė

metodininkė

      35.       

Kasperavičienė Irina

pradinis ugdymas

mokytoja

      36.       

Kasputienė Birutė

rusų kalba, etika

vyr. mokytojas

      37.       

Lesnickienė Loreta

soc. pedagogė

vyr. mokytoja

      38.       

Lobinas Artūras

užsienio kalba (rusų)

vyr. mokytojas

      39.       

Lobinienė Arvida

užsienio kalba (rusų)

vyr. mokytojas

      40.       

Macijauskas Mindaugas

IT , fizika

vyr. mokytojas

      41.       

Meilienė Violeta

lietuvių kalba

vyr.mokytoja

      42.       

Meištininkienė Genovaitė

pradinis ugdymas

vyr. mokytoja

      43.       

Menzorienė Agelija

soc.pedagogė

vyr. pedagogė

      44.       

Midvikienė Loreta

pradinis ugdymas

metodininkė

      45.       

Mikaitienė Regina

muzikos, gamtos ir žmogaus, biologijos, chemijos mokytoja

muzikos mokytoja metodininkė, biologijos, chemijos vyr. mokytoja

      46.       

Muzikevičius Romas

geografija

metodininkas

      47.       

Nauburienė Vanda

tikyba Romos katalikų

mokytoja

      48.       

Norvilas Kęstutis

kūno kultūra

metodininkas

      49.       

Norvilienė Romutė

anglų kalba

vyr. mokytoja

      50.       

Novikovienė Sigita

PUG mokytoja

mokytoja

      51.       

Petrošienė Janina

matematika

vyr. mokytoja

      52.       

Piragienė Lina

lietuvių kalba

vyr. mokytoja

      53.       

Plyčiuvienė Genovaitė

spec. pedagogė, logopoedė

mokytoja

      54.       

Pocienė Aldona

matematika

metodininkė

      55.       

Puteikienė Stanislava

pradinis ugdymas

metodininkė

      56.       

Ramanauskienė Dalija

fizika

metodininkė

      57.       

Rukienė Vytautė   

pradinis ugdymas, pailgintos d. gr.

mokytoja

      58.       

Sausienė Ilona

istorija

metodininkė

      59.       

Spūdvilienė Angelė

matematika

mokytoja metodininkė

      60.       

Stulgienė Vida

muzika

vyr. mokytoja

      61.       

Šakienė Vida

PUG mokytoja

metodininkė

      62.       

Šakytė Albina

pailgintos darbo dienos auklėtoja

mokytoja

      63.       

Šatkuvienė Lina

IPUG mokytoja

vyr. mokytoja

      64.       

Šaulienė Sigita

technologijos

muzikos vyr. mokytoja

      65.       

Šimaitytė Roberta

pradinis ugdymas

 metodininkė

 

Aptarnaujantis personalas:

Gediminas Vaičaitis -  kompiuterių priežiūros specialistas


Informacija atnaujinta: 2023-01-23 16:41:05

šmm

Ugdymo proceso organizavimas 2021-2022 m.m.

Ugdymo scenarijai

Rekomendacija, kaip elgtis jei mokiniui ar darbuotojui nustatoma COVID-19


PAMOKŲ LAIKAS

2 – 10 kl.                  1 kl.

1. 8.00 – 8.45            1. 8.00 – 8.35

2. 8.55 – 9.40            2. 8.55 – 8.30

3. 9.50 – 10.35          3. 9.50 – 10.25

4. 11.00 – 11.45        4. 11.00 – 11.35

5. 12.05 – 12.50        5. 12.05 – 12.40

6. 13.00 – 13.45        6. 13.00 – 13.35 

7. 13.55 – 14.40

8.  14.50 – 15.35


Kokybės krepšelis


mmmmm

 

dėžutė

PRIEŠMOKYKLINUKAI Smile

 

pagalbos linija

Tel. 116 111

Tėvų linija

Užrašas


PEPIS

eTwinning

Vyturys

„Vyturio“ skaitmeninių knygų biblioteka“

ES projektas

             ES projekto informacija

Penki pojūčiai

Darni mokykla

 

samsung

ssm

Projektas „Sveikatiada“

 

mukis

Perspėjimas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas 
© Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla Telefonas +370 446 72564 | El. paštas rastine@jovarai.taurage.lm.lt