eTwinning projektinė veikla

Šiais mokslo metais mūsų mokykla įsijungė į e Twinning projektą „ Every home is a school“ („Kiekvieni namai yra mokykla“), kuriame dalyvauja bendrojo lavinimo mokyklos iš Turkijos, Italijos, Jordanijos, Portugalijos ir Makedonijos.

Buvo sudaryta projektinės veiklos programa, Online vyko pirmasis projekto koordinatorių susitikimas, aptarti artimiausi darbai ir galimybė iš eTwinning projekto nerti į gilius Erasmus+ projektų vandenis.

Turime atlikti labai daug namų darbų, kad pateisintume vieni kitų pasitikėjimą.  Pirmasis darbas – mokiniai kūrė eTwinning projekto logotipą ir išsiuntė jį į Turkiją į konkursą.

Norėčiau pasidžiaugti mokinių aktyviu dalyvavimu konkurse. Net 12 mokytojos Gitanos Budginienės mokinių  darbų dalyvauja projekto logotipo konkurse.

Darbas veja darbą. Dar spalio mėn. turime sukurti plakatą projekto tema. Internetinėje erdvėje talpinsime lietuviškų patiekalų receptus, išverstus į anglų kalbą, ir t.t.

Projekto koordinatorė R.Bandzinienė

Logotipo konkursui pateikti mokinių darbai čia...

Mokykla dalyvauja projekte „Pozityvaus elgesio palaikymo ir intervencijos sistemos (PEPIS) diegimas Lietuvos ugdymo įstaigose

Pozityvaus elgesio  palaikymo ir intervencijos sistema (PEPIS) yra įrodymais pagrįsta trijų pakopų sistema skirta ugdymo įstaigos sistemos pokyčiams, turintiems įtakos mokinių pasiekimams. Pozityvaus elgesio palaikymo modelis skatina ugdymo įstaigas taikyti moksliniais tyrimais pagrįstus metodus, sprendžiant moksleivių elgesio problemas. Tinkamai įgyvendinta Pozityvaus elgesio palaikymo sistema padeda moksleiviams pasiekti geresnių socialinių ir akademinių rezultatų, mažina atskirtį bei didina mokyklos personalo efektyvumą.

Pozityvaus elgesio palaikymo ir intervencijos sistema akcentuoja išmatuojamus rezultatus, įrodymais pagrįstas praktikas, įgyvendinimo sistemas ir sprendimams priimti skirtus duomenis.

Daugiau informacijos apie Pozityvaus elgesio palaikymo sistemą galite rasti adresu: https://www.bild.org.uk/ ir https://www.pbis.org/

Projektas „Pozityvaus elgesio palaikymo ir intervencijos sistemos (PEPIS) diegimas Lietuvos ugdymo įstaigose“
Lietuvos šimtmečio minėjimo projektas

Informacija atnaujinta: 2020-10-19 22:00:26